Jsme výrobci

Celý výrobní proces od návrhu, přes výrobu, prodej a balení zboží je jen v našich rukou. Můžeme tak vše dělat opravdu poctivě a za svou práci ručíme. Snažíme se pro Vás vybírat pečlivě ty nejkvalitnější materiály. Naši práci děláme rádi a léta. Těší nás, že se lidé pro naše kabelky a opasky vrací.

Poctivé materiály

   Hovězí usně, které používáme, nesou certifikát Pelle al vegetale. To zaručuje, že se jedná o kůži činěnou rostlinnými činidly přírodně, bez použití chromu a s maximálním ohledem na životní prostředí. Useň se vyrobena v nejlepších koželužnách v Toskánsku a je výhradně sekundárním produktem masného průmyslu. Zároveň i my naprosto minimalizujeme při výrobě odpad. Snažíme se využít tento materiál až do posledního kousku. Proto sortiment doplňujeme také o drobnosti jako jsou náramky, klíčenky, organizéry kabelů...Nejmenší odřezky končí jako minivizitka.

 

Naše opasky a kabelky zákazníci nosí dlouhá léta. Jejich životnost je v porovnání s náhražkami přírodního materiálu nesrovnatelná. Nevolte opasek z nadnárodního řetězce, vyrobený z nekvalitní usně nebo koženky /tzv. ekokůže/, který vydrží jednu sezónu. Volte kvalitu a lokální výrobu.

  Dřevěné a nerezové doplňky na kabelky a peněženky pochází z místních a spřátelených firem. Opaskové přezky jsou nejčastěji italské produkce, známé jejich designem a trvanlivostí.

Upravíme Vám opasky na míru

Nabízené rozměry jsou příliš dlouhé? V objednávce uveďte v poznámce požadované rozměry a my Vám jej rádi na zakázku a zdarma zkrátíme. Jak správně měřit najdete tu.