Způsoby platby:

Přijímáme online platby kartou a bankovním převodem, dobírkou, případně na dílně hotově. Pro online platbu kartou využíváme službu platební bránu ComGate.

Možnosti placení

Online platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Všechny zakázky než jsou zařazeny do výroby musí být plně zaplaceny. Částečné zálohy nepřijímáme.

Bankovní spojení:   Fio banka, 2901637665/2010

Údaje pro zahraniční platby (EUR):

IBAN:  CZ03 2010 0000 0029 0163 7665

SWIFT:  FIOBCZPPXXX

Prosíme, při platbě nezapomeňte správně uvést variabilní symbol - číslo objednávky. Pokud VS správně neuvedete, nedokážeme Vaši platbu nijak dohledat a způsobíte zdržení v dodávce.

 

DOPRAVA:

Naše zboží dodáváme buď ve spolupráci s Českou poštou na Vaši adresu domů nebo levněji na adresu Balíkoven či poboček pošty. Další varianta je Zásilkovna, kde můžete využít buď sítě výdejen a pohodlně si zboží vyzvednout například cestou z práce nebo až domů na Vaši adresu. Zásilkovna vyžaduje pro dodání Váš email a telefon. Informují Vás o doručení a kódu pro výběr zboží. U nás v Ostratě 7 lze zboží vyzvednout osobně, případně domluvit vyzvednutí zboží ve Zlíně.